Wynajem sprzętów Expert Glass

Jesteś tutaj:

Nie dźwigaj - wynajmij

Jesteśmy firmą specjalizującą się nie tylko w dostawie i obróbce szkła, ale również w świadczeniu usług wynajmu urządzeń do montażu szkła. Chcemy, aby każde zamówienie było dla Was kompleksowo obsługiwane, dlatego oferujemy możliwość skorzystania z naszych doświadczonych operatorów, którzy wspomogą ekipy montażowe w procesie instalacji szkła.

Posiadamy mini żurawie na wynajem, które wraz z przyssawkami stanowią nieocenioną pomoc podczas montażu szkła. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne i bezpieczne umieszczenie szkła nawet w trudno dostępnych miejscach.

Współpracując z nami, możecie mieć pewność, że Wasze projekty będą realizowane profesjonalnie i kompleksowo, z dbałością o każdy detal. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Wynajem sprzętów Expert Glass

Nasze urządzenia do wynajęcia do podnoszenia ciężkich elementów głównie ze szkła.

ponad 1,2 tys.

usług montażu rocznie

ponad 800 km

do najodleglejszego miejsca montażu

80 cm

szer. ościeżnicy przez którą przejedzie żuraw

Nasze sprzęty wykorzystujemy głównie do:

Montaż okien od zewnątrz

Montujemy sprawnie okna od zewnątrz, dbając o otoczenie dzięki podkładom oraz sięgamy wyżej i dalej dzięki długim ramieniom mini dźwigów.

Montaż balustrad szklanych

Montowanie balustrad szklanych przebiega bardzo sprawnie i bezpiecznie używając do tego naszych nowoczesnych mini żurawi.

Montaż więźby dachowej

Wykorzystujemy nasze mini żurawie także do precyzyjnego montażu więźby dachowej, zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo na każdym etapie prac budowlanych.

Szklenie fasad szklanych

Wypożyczamy wysokiej klasy sprzęt do instalowania wielkogabarytowych fasad szklanych. Montaż z pomocą tych maszyn przebiega nie tylko szybciej, ale i znacznie bezpieczniej!

Montaż szkła od wewnątrz

Wykorzystując kompaktowe rozmiary i niewielką konstrukcję, montaż szkła wewnątrz budynków staje się możliwy nawet w trudno dostępnych miejscach.

Montaż / demontaż ciężkich elementów

Montowanie lub demontowanie ciężkich elementów za pomocą naszych mini dźwigów, jest precyzyjne i bezpieczne wykonane nawet najbardziej wymagających zleceniach.

Montaż konstrukcji stalowych i drewianych

Konstrukcje stalowe z uwagi na swoje gabaryty, rozmiary i masę wymagają bardzo solidnego traktowania, jakie zapewniają im nasze urządzenia.

Montaż daszków szklanych

Montaż daszków szklanych przy użyciu mini żurawi umożliwia precyzyjne i bezpieczne podnoszenie szklanych elementów, zapewniając efektywne wykonanie prac montażowych nawet w trudno dostępnych miejscach.

Montaż / demontaż żyrandoli, kościelnych organów, rzeźb, figur…

Oferujemy wysokiej klasy sprzęty, za pomocą których nie tylko przetransportujesz, ale także podniesiesz ciężkie żyrandole, organy, rzeźby, figury czy obrazy bez uszczerbku dla nich, czy otoczenia.

Pomoc w montażu bram, pieców, basenów, klimatyzacji itp.

Wynajmujemy żurawie i dźwigi do prac związanych z przenoszeniem bram klasycznych, przesuwnych, solo i z akcesoriami, do osadzania zbiorników w określonych miejscach i dźwigania elementów wielkogabarytowych na znaczne wysokości.

mini żurawie do montażu szkła

Masz jakieś pytania?​